Продаж - Вілла 100 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
5 200 000 €
52000 €/m²
Property 33190 photo 1
Property 33190 photo 2
Property 33190 photo 3
Property 33190 photo 4
  • Код об'єкта 33190
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 100 m²
  • Площа ділянки 293 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Пул

Опис

Інвестиційний проект, що складається з розкішних 10 вілл, розташований усього в 200 м від берегової лінії Перволья в Ларнаці в 3 хвилинах ходьби від прекрасних піщаних пляжів із «Блакитним прапором» узбережжя Ларнакі на Кіпрі, в 10 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Кіпру

Опис проекту.

• Гранітна підлога.
• Приватний басейни із підігрівом
• Підлога з підігрівом по всій віллі
• Вбудовані кондиціонери,
• Вбудована кухонна техніка Bosch,
• Приватний сад

Також доступний інвестиційний проект із чотирьох вілл, вартістю 2,2 млн євро.

Розташування