500 000 €
2841 €/m²
Property 33505 photo 1
Property 33505 photo 2
Property 33505 photo 3
Property 33505 photo 4
Property 33505 photo 5
Property 33505 photo 6
Property 33505 photo 7
Property 33505 photo 8
Property 33505 photo 9
Property 33505 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1996
  • Кількість кімнат: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 19000 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 176 кв.м в Афінах. Перший поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Третій поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Розташування