640 000 €
1205 €/m²
Property 57705 photo 1
Property 57705 photo 2
Property 57705 photo 3
Property 57705 photo 4
Property 57705 photo 5
Property 57705 photo 6
Property 57705 photo 7
Property 57705 photo 8
Property 57705 photo 9
Property 57705 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1998
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 531кв.м в Афінах.

Розташування