570 000 €
2591 €/m²
Property 61879 photo 1
Property 61879 photo 2
Property 61879 photo 3
Property 61879 photo 4
Property 61879 photo 5
Property 61879 photo 6
Property 61879 photo 7
Property 61879 photo 8
Property 61879 photo 9
Property 61879 photo 10
Property 61879 photo 11
Property 61879 photo 12
Property 61879 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 1983
  • Рік реновації: 2003
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4300 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 220 кв.м в Афінах. Перший поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатикімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування