110 000 €
846 €/m²
Property 33544 photo 1
Property 33544 photo 2
Property 33544 photo 3
Property 33544 photo 4
Property 33544 photo 5
Property 33544 photo 6
Property 33544 photo 7
Property 33544 photo 8
Property 33544 photo 9
Property 33544 photo 10
Property 33544 photo 11
Property 33544 photo 12
Property 33544 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 1890
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відст. до найближ. міста: 11 km
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Споруда складається з одного єдиного приміщення.

Будівельний відділ компанії Грекодом може допомогти з організацією ремонтних робіт.

Продаж
120 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 23049
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
110 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 44755
  • Площа 75 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
150 000 € 920 €/m²
  • Код об'єкта 21252
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
100 000 € 675 €/m²
  • Код об'єкта 30017
  • Площа 148 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
100 000 € 1098 €/m²
  • Код об'єкта 43751
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
150 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 65083
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
90 000 € 927 €/m²
  • Код об'єкта 41731
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
96 000 € 872 €/m²
  • Код об'єкта 14555
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
110 000 € 1929 €/m²
  • Код об'єкта 24267
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • Код об'єкта 15857
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку