Продаж - Бізнес В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 33716 photo 1
Property 33716 photo 2
Property 33716 photo 3
Property 33716 photo 4
Property 33716 photo 5
Property 33716 photo 6
Property 33716 photo 7
  • Код об'єкта 33716
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається комплекс із 20 апартаментів.

Розташування проекту

Об'єкт знаходиться в респектабельному житловому районі з розвиненю інфраструктурою:
• Всього 300 метрів до кращого пляжу Лімассола 
• В пішій доступності ресторани, банки, готелі і магазини
• До центра міста 5 хвилин на машині
• 5 хвилин до історичного центра - міста Аматус
• До аеропорту Ларнака 45 хвилин

Опис проекту

• затишний малоквартирний житловий комплекс (28 апартаментів)
• вид на море з усіх квартир
• басейн, фітнес, сауна і дитячий майданчик тільки для мешканців комплексу
• власні приватні сади в квартирах на перших поверхах
• окремі басейни у пентхаусів
• італійські кухні
• цілодобова охорона
• підземна парковка
• скляні ліфти з видом на море
• тихий район
• близькість до всієї інфраструктури міста

Список доступної нерухомості проекту

Floor Type Bedrooms Cov. veranda, m2 Sea View Uncov. veranda, m2 Roof terrace, m2 Storage Parking Common pool Private pool Gym & sauna TOTAL Cov. Area, m2
1 Garden flat 2 22,0 yes 173 - 3,2 yes yes - yes 121,2
1 Garden flat 3 31,2 yes 100 - 3,6 yes yes - yes 153,8
2 Apartment 2 22,0 yes - - 3,6 yes yes - yes 121,6
2 Apartment 3 26,0 yes 5 - 3,6 yes yes - yes 148,6
4 Apartment 3 31,0 yes - - 3,6 yes yes - yes 153,6
5 Penthouse 3 26,0 yes 15 82 3,6 yes yes yes yes 147,6
1 Garden flat 3 38,5 yes 275 - 5,5 yes yes option yes 175,0
1 Garden flat 3 38,5 yes 280 - 3,5 yes yes option yes 173,0
4 Apartment 3 34,0 yes - - 3,5 yes yes - yes 168,5
4 Apartment 3 34,0 yes - - 3,5 yes yes - yes 168,5
5 Penthouse 3 29,0 yes 15 102 4,1 yes yes yes yes 164,1
5 Penthouse 3 29,0 yes 15 102 4,8 yes yes yes yes 164,8
1 Garden flat 3 27,0 yes 162 - 3,5 yes yes - yes 150,5
1 Garden flat 2 21,0 yes 145 - 3,5 yes yes - yes 118,5
2 Apartment 2 26,0 yes - - 3,5 yes yes - yes 123,5
3 Apartment 3 32,0 yes 9 - 3,5 yes yes - yes 163,5
3 Apartment 2 21,0 yes - - 3,5 yes yes - yes 118,5
4 Apartment 3 32,0 yes - - 3,5 yes yes - yes 163,5
4 Penthouse 2 21,0 yes - 65 3,5 yes yes yes yes 119,5
5 Penthouse 3 27,0 yes 15 85 3,5 yes yes yes yes 158,5

 

Продаж
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Код об'єкта 46188
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
22 500 000 € 5389 €/m²
  • Код об'єкта 49094
  • Площа 4175 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
12 500 000 € 2882 €/m²
  • Код об'єкта 49110
  • Площа 4337 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
5 000 000 € 2593 €/m²
  • Код об'єкта 49112
  • Площа 1928 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Код об'єкта 49594
  • Площа 479 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 000 000 € 4830 €/m²
  • Код об'єкта 50520
  • Площа 207 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
1 300 000 € 8280 €/m²
  • Код об'єкта 50544
  • Площа 157 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Код об'єкта 52415
  • Площа 241 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Код об'єкта 52416
  • Площа 219 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
9 000 000 € 7148 €/m²
  • Код об'єкта 56509
  • Площа 1259 m²
  • Відстань до моря 500 m

Підписка на розсилку