Продаж - Бізнес 1500 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 9297 photo 1
Property 9297 photo 2
Property 9297 photo 3
Property 9297 photo 4
Property 9297 photo 5
Property 9297 photo 6
Property 9297 photo 7
Property 9297 photo 8
  • Код об'єкта 9297
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Бізнес
  • Площа 1500 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 21 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Ці об'єкти на продаж в Піссурі, Кіпр, є чудовою інвестиційною можливістю!

Пропонується до продажу комплекс з 12 квартир і 4  мезонет, малоповерхового типу будівлі на околиці селища Піссурі. Незаймана місцевість, в декількох хвилинах ходьби до мальовничої сільської площі, де можна знайти бари, ресторани, таверни, банки, пошту, міні-маркет і газетні кіоски. 

Елегантно спроектовані квартири з двома спальнями та таунхауси (16 одиниць) із загальним басейном (у формі нирки), душем та роздягальнею, приватною парковкою, доповненою централізованим супутниковим зв'язком та електричним входом з дистанційним керуванням для забезпечення конфіденційності.

Ключові особливості:

• Сучасна забудова в пішій доступності до зручностей та послуг.
• Поруч пляжі, поля для гольфу та п'ятизіркові курорти.
• Великий загальний басейн.
• Прем'єр-девелопмент з відмінним інвестиційним потенціалом.
• На півдорозі між містами Лімассол і Пафос.
• Легкий виїзд на автомагістраль.

Позаплановий проект. Здача проекту через 18 місяців після підписання договору купівлі-продажу.

Продаж
450 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 25546
  • Площа 160 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Код об'єкта 25563
  • Площа 1566 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Код об'єкта 26550
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 280 m
Продаж
275 000 € 1057 €/m²
  • Код об'єкта 32316
  • Площа 260 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 33716
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
2 400 000 € 2 000 000 € 6802 €/m²
  • Код об'єкта 34231
  • Площа 294 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Код об'єкта 34239
  • Площа 183 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
125 000 € 1116 €/m²
  • Код об'єкта 36164
  • Площа 112 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Оренда
від 2 500 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 36511
  • Площа 187 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
220 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 36563
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 750 m

Підписка на розсилку