350 000 €
1296 €/m²
Property 34119 photo 1
Property 34119 photo 2
Property 34119 photo 3
Property 34119 photo 4
Property 34119 photo 5
Property 34119 photo 6
Property 34119 photo 7

Деталі

  • Умова: Старе житло
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Місцезнаходження: Центр, Площа Караіскакі

  • Історична будівля в центрі Афін, має вигідне розташування, в районі 400 метрів від станції метро Метаксургіо
  • Об'єкт складається з трьох рівнів: підземний поверх (87.90 кв.м), перший поверх (87.90 кв.м.) і невелика веранда з внутрішньої сторони будівлі.
  • Об'єкт потребує ремонту.

Продаж
480 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 55876
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
395 000 € 533 €/m²
  • Код об'єкта 37481
  • Площа 740 m²
  • Відстань до моря 20000 m
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 56797
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
400 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 29432
  • Площа 275 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
480 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 34134
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
350 000 € 1029 €/m²
  • Код об'єкта 36699
  • Площа 340 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
490 000 € 1633 €/m²
  • Код об'єкта 44763
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Код об'єкта 39077
  • Площа 165 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
370 000 € 1075 €/m²
  • Код об'єкта 31831
  • Площа 344 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
350 000 € 741 €/m²
  • Код об'єкта 64659
  • Площа 472 m²
  • Відстань до моря 3100 m

Підписка на розсилку