Property 64659 photo 1
Property 64659 photo 2
Property 64659 photo 3
Property 64659 photo 4
Property 64659 photo 5
Property 64659 photo 6
Property 64659 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1990
  • Levels: 4
  • Відстань від моря: 3100 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається будівля площею 472 кв.м в Афінах.будівля розташований на4 рівнях. Підвал складається з Перший поверх складається з Другий поверх складається з Третій поверх складається з

Продаж
400 000 € 1454 €/m²
  • Код об'єкта 29432
  • Площа 275 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
490 000 € 1633 €/m²
  • Код об'єкта 44763
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
360 000 € 1028 €/m²
  • Код об'єкта 32020
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 4800 m
Продаж
370 000 € 1075 €/m²
  • Код об'єкта 31831
  • Площа 344 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
350 000 € 741 €/m²
  • Код об'єкта 64659
  • Площа 472 m²
  • Відстань до моря 3100 m
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 56797
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
325 000 € 1805 €/m²
  • Код об'єкта 34874
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
360 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 33660
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
325 000 € 1710 €/m²
  • Код об'єкта 34866
  • Площа 190 m²
  • Відстань до моря 8600 m

Підписка на розсилку