Продаж - Квартира 301 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 500 000 €
8306 €/m²
Property 34233 photo 1
Property 34233 photo 2
Property 34233 photo 3
Property 34233 photo 4
Property 34233 photo 5
  • Код об'єкта 34233
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 301 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 301 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Пентхаус знаходиться на останньому поверсі.

Ультрасучасна вежа з панорамними морськими видами, що демонструє свою красу на головній набережній туристичного району Лімассола.

Завдяки його чудовому розташуванню проект може похвалитися панорамними морськими видами з прямим доступом до берегової лінії і захищеним приватним місцем для парковки на цокольному поверсі.

В даному проекті продається ще два комерційних приміщення і два офіси. Є також можливість придбати будівлю повністю.

Термін здачі березень 2019 року.