Property 34811 photo 1
Property 34811 photo 2
Property 34811 photo 3
Property 34811 photo 4
Property 34811 photo 5
Property 34811 photo 6
Property 34811 photo 7
Property 34811 photo 8
Property 34811 photo 9
Property 34811 photo 10
Property 34811 photo 11
Property 34811 photo 12
Property 34811 photo 13
Property 34811 photo 14
Property 34811 photo 15
Property 34811 photo 16
Property 34811 photo 17
Property 34811 photo 18
Property 34811 photo 19
Property 34811 photo 20
Property 34811 photo 21
Property 34811 photo 22
Property 34811 photo 23
Property 34811 photo 24
Property 34811 photo 25
Property 34811 photo 26
Property 34811 photo 27
Property 34811 photo 28
Property 34811 photo 29
Property 34811 photo 30
Property 34811 photo 31
Property 34811 photo 32
Property 34811 photo 33
Property 34811 photo 34
Property 34811 photo 35
Property 34811 photo 36
Property 34811 photo 37
Property 34811 photo 38

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2000
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 66 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 300 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, 2 кладових. Другий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на місто, на ліс.

Продаж
1 900 000 € 1 600 000 € 6153 €/m²
  • Код об'єкта 11895
  • Площа 260 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Код об'єкта 57194
  • Площа 188 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 34811
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Код об'єкта 15162
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Код об'єкта 38467
  • Площа 220 m²
  • Відстань до моря 4300 m
Продаж
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Код об'єкта 47645
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Код об'єкта 41224
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Код об'єкта 65530
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Код об'єкта 40537
  • Площа 397 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Код об'єкта 26891
  • Площа 307 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку