534 000 €
1978 €/m²
Property 34923 photo 1
Property 34923 photo 2
Property 34923 photo 3
Property 34923 photo 4
Property 34923 photo 5
Property 34923 photo 6
Property 34923 photo 7
Property 34923 photo 8
Property 34923 photo 9
Property 34923 photo 10
Property 34923 photo 11
Property 34923 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 8
  • Відстань від моря: 1700 m
  • Відстань до аеропорту: 26,2 km

Опис

For sale is a building with 8 apartments in Piskopiano village. The property consists of two studio flats and four apartments with a separate bedroom. Many of the flats have sea views. The property is set on a lot 900 sq.m. approximately and has a nice green garden.

The area has shops, restaurants and any other amenities! Sandy beach is just 5 minutes drive away!

Продаж
550 000 € 1227 €/m²
  • Код об'єкта 25875
  • Площа 448 m²
  • Відстань до моря 3200 m
Продаж
600 000 € 1090 €/m²
  • Код об'єкта 41978
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
660 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 42582
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 13
Продаж
650 000 € 6500 €/m²
  • Код об'єкта 34699
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
490 000 € 907 €/m²
  • Код об'єкта 43637
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
587 000 € 1834 €/m²
  • Код об'єкта 43909
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
720 000 € 3850 €/m²
  • Код об'єкта 33652
  • Площа 187 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
480 000 € 1678 €/m²
  • Код об'єкта 57715
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
500 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 41550
  • Площа 750 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
534 000 € 1977 €/m²
  • Код об'єкта 34923
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 8

Підписка на розсилку