Продаж - Комерційна нерухомість 520 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Передмістя Ампелокіпоі Епталофос
105 000 €
202 €/m²
Property 36101 photo 1
Property 36101 photo 2
Property 36101 photo 3
Property 36101 photo 4
Property 36101 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 520 кв.м в Салоніках. Комерційна нерухомість розташований на 1 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Розташування