550 000 € 480 000 €
4571 €/m²
Property 36224 photo 1
Property 36224 photo 2
Property 36224 photo 3
Property 36224 photo 4
Property 36224 photo 5
Property 36224 photo 6
Property 36224 photo 7
Property 36224 photo 8
Property 36224 photo 9
Property 36224 photo 10

Деталі

  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається бізнес площею 105 кв.м на острові Крит. Бізнес розташований на 0 рівнях. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування