450 000 €
809 €/m²
Property 35842 photo 1
Property 35842 photo 2
Property 35842 photo 3
Property 35842 photo 4
Property 35842 photo 5
Property 35842 photo 6
Property 35842 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 26000 m
  • Відстань до аеропорту: 21 km

Опис

Продається будинок в Аркалохорі, Іракліон.
Будівля складається з:
- Підвал 170 кв.м із 2 коморами.
- Перший поверх складається з одного комерційного приміщення 156 кв.м.
Другий поверх, Квартира з 3 спальнями, кухнею, вітальнею і ванною кімнатою.
- 2 поверх - 105 кв.м. Квартира, яка знаходитися на стадії будівництва
Квартира на другому поверсі і комерційне приміщення на першому цілий рік здається в оренду.

Продаж
587 000 € 1834 €/m²
  • Код об'єкта 43909
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Код об'єкта 38411
  • Площа 403 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
430 000 € 2986 €/m²
  • Код об'єкта 63434
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 70 m
Продаж
660 000 € 1466 €/m²
  • Код об'єкта 42582
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 13
Продаж
430 000 € 1303 €/m²
  • Код об'єкта 40095
  • Площа 330 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
480 000 € 1678 €/m²
  • Код об'єкта 57715
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
363 000 € 2016 €/m²
  • Код об'єкта 36957
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • Код об'єкта 32837
  • Площа 258 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
490 000 € 907 €/m²
  • Код об'єкта 43637
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
400 000 € 3636 €/m²
  • Код об'єкта 54646
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 25 m

Підписка на розсилку