399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Access
  • Внутрішні сходи

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 400 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, вітальні, однієї кухонної кімнати, 2 ванних кімнат. Loft складається з До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.

Розташування