Продаж - Квартира 73 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
206 000 €
2822 €/m²
Property 37028 photo 1
Property 37028 photo 2
Property 37028 photo 3
Property 37028 photo 4
  • Код об'єкта 37028
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 73 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 2

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2900 m
  • Відстань до аеропорту: 3 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 73 кв.м В ЛарнакеКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.

Розташування