Property 37780 photo 1
Property 37780 photo 2
Property 37780 photo 3
Property 37780 photo 4
Property 37780 photo 5
Property 37780 photo 6
Property 37780 photo 7
Property 37780 photo 8
Property 37780 photo 9
Property 37780 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 2001
  • Рік реновації: 2008
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Пропонується в оренду вілла на Криті. Вілла складається з з двох поверхів, 280 кв.м на ділянці 4.000 кв.м із ексклюзивним використанням 2.000 кв.м. Вілла була побудована в 2001 році і відремонтована в 2008 році. Квартира повністю мебльована. Крім того, має вигляд на море, гори і місто. Зокрема, перший поверх складається з кухні, двох віталень, їдальні, кабінету, туалету та комори. Перший поверх складається з трьох спалень, двох ванних кімнат і вбиральні. Він має прямий доступ до шосе і розташований у 100 метрах від центральної точки міста.

Продаж
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Код об'єкта 65848
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 7
Оренда
від 2 200 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 65629
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Монопольний Продаж
579 000 € 4991 €/m²
  • Код об'єкта 57728
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Код об'єкта 62197
  • Площа 510 m²
  • Відстань до моря 850 m
Монопольний Продаж
295 000 € 4538 €/m²
  • Код об'єкта 63940
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
15 000 000 € 12500 €/m²
  • Код об'єкта 54704
  • Площа 1200 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
910 000 € 6691 €/m²
  • Код об'єкта 62079
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
585 000 € 3588 €/m²
  • Код об'єкта 61602
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
350 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 59695
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку