Продаж - Земельна ділянка 4000 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
35 000 €
8 €/m²
Property 37803 photo 1
Property 37803 photo 2
Property 37803 photo 3
Property 37803 photo 4
Property 37803 photo 5
Property 37803 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відст. до найближ. міста: 15 km
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 4000 кв.м. на острові Корфу в західній частині Греції На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 200 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Продаж
43 000 € 252 €/m²
  • Код об'єкта 25097
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
50 000 € 8 €/m²
  • Код об'єкта 64435
  • Площа 5879 m²
  • Відстань до моря 3700 m
Продаж
48 000 € 44 000 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 30075
  • Площа 3150 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 42344
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
40 000 € 6 €/m²
  • Код об'єкта 58466
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 4400 m
Продаж
35 000 € 23 €/m²
  • Код об'єкта 31190
  • Площа 1500 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
40 000 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 4985
  • Площа 2700 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
40 000 € 20 €/m²
  • Код об'єкта 5660
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
50 000 € 22 €/m²
  • Код об'єкта 37279
  • Площа 2233 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
43 000 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 23653
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 500 m

Підписка на розсилку