Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Умова: Старе житло
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Опис

Продається стара будівля. 1-поверховий котедж площею 76 кв.м на острові Крит. Котедж складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Код об'єкта 31383
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
50 000 € 625 €/m²
  • Код об'єкта 64861
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 37913
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
320 000 € 2962 €/m²
  • Код об'єкта 56672
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
540 000 € 3354 €/m²
  • Код об'єкта 32561
  • Площа 161 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Код об'єкта 5957
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 31230
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
399 000 € 1117 €/m²
  • Код об'єкта 61234
  • Площа 357 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
95 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 50125
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • Код об'єкта 33020
  • Площа 237 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку