Property 38034 photo 1
Property 38034 photo 2
Property 38034 photo 3
Property 38034 photo 4
Property 38034 photo 5
Property 38034 photo 6
Property 38034 photo 7
Property 38034 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 29 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Пропонується оренда вілли на Криті. Загальна площа вілли складає 141 кв.м на ділянці площею 1160 кв.м, у 29 метрах від пляжу і з видом на море, гори і місто. Точніше, складається з двох поверхів. Перший поверх загальною площею 70 кв.м складається з вітальні, кухні, їдальні, одного туалету і двох спалень. Другий поверх складається з вітальні, кухні, їдальні, ванної кімнати і двох спалень.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 62907
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Код об'єкта 62228
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
540 000 € 4909 €/m²
  • Код об'єкта 61671
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Код об'єкта 65848
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 7
Оренда
від 2 200 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 65629
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 54729
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 1230 €/m²
  • Код об'єкта 56313
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 180 m
Продаж
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65560
  • Площа 288 m²
  • Відстань до моря 200 m
Монопольний Продаж
329 000 € 5222 €/m²
  • Код об'єкта 61267
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку