200 000 €
769 €/m²
Property 38345 photo 1
Property 38345 photo 2
Property 38345 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1989
  • Рік реновації: 2004
  • Кількість кімнат: 7
  • Опалення: інший
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 6700 m
  • Відст. до найближ. міста: 30 km
  • Відстань до аеропорту: 22 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 260 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 4 спальних кімнатоднієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат. Третій поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Розташування