По запиту
Property 38355 photo 1
Property 38355 photo 2
Property 38355 photo 3
Property 38355 photo 4
Property 38355 photo 5
Property 38355 photo 6
Property 38355 photo 7
Property 38355 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 1995
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Опис

Пропонується на продаж комерційна нерухомість на Криті. Об'єкт був побудований в 1995 році, площею 140 кв.м, крім того має 172 кв.м терасу, з якої відкривається безмежний вид на море. Ділянка кутова, раніше тут був китайський ресторан.

Продаж
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Код об'єкта 52939
  • Площа 700 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
400 000 € 3636 €/m²
  • Код об'єкта 54646
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 25 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 55853
  • Площа 2586 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
2 346 000 € 2 133 000 € 4266 €/m²
  • Код об'єкта 55859
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
900 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 56741
  • Площа 255 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
160 000 € 1221 €/m²
  • Код об'єкта 56895
  • Площа 131 m²
  • Відстань до моря 136 m
Продаж
3 199 000 € 4570 €/m²
  • Код об'єкта 56924
  • Площа 700 m²
  • Кількість кімнат 19
Продаж
850 000 € 3195 €/m²
  • Код об'єкта 57120
  • Площа 266 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
480 000 € 1678 €/m²
  • Код об'єкта 57715
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
1 300 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 57919
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку