По запиту
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 150 кв.м на острові Корфу в західній частині Греції. Перший поверх складається з 2 спальних кімнат2 віталень з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.

Продається будинок площею 150кв.м. поблизу Сідарі, на півночі Корфу!

Огляд:

-4 спальні

-2 Житлові кімнати з кухнею

-2 ванні кімнати / туалет

-Камі́н

-Опалення

-Сад

-Кондиціонер

-Паркування

Будинок складається з двох рівнів:

Перший поверх: 2 спальні, 2 вітальні з кухнею, одна ванна кімната/туалет

1-й поверх: 2 спальні, 1 ванна кімната/туалет

Будинок розташований на земельній ділянці площею 3000 м² і розташований всього за кілька кілометрів від села Сідарі.

Найближчий пляж знаходиться в 2 км, а місто Корфу - приблизно в 38 км.

Продаж
230 000 € 1036 €/m²
  • Код об'єкта 54333
  • Площа 222 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
300 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 49465
  • Площа 190 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
420 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 60177
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
645 000 € 3794 €/m²
  • Код об'єкта 63017
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
255 000 € 2056 €/m²
  • Код об'єкта 52977
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
100 000 € 1098 €/m²
  • Код об'єкта 43751
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 1358 €/m²
  • Код об'єкта 49588
  • Площа 368 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
75 000 € 375 €/m²
  • Код об'єкта 50193
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 33717
  • Площа 350 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
280 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 50485
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку