700 000 €
4321 €/m²
Property 38732 photo 1
Property 38732 photo 2
Property 38732 photo 3
Property 38732 photo 4
Property 38732 photo 5
Property 38732 photo 6
Property 38732 photo 7
Property 38732 photo 8
Property 38732 photo 9
Property 38732 photo 10
Property 38732 photo 11
Property 38732 photo 12

Деталі

  • Рік будівництва: 2015
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 10500 m
  • Відстань до аеропорту: 5 km

Послуги

  • Ліфт
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 162 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж.

Розташування