Продаж - Вілла 224 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
650 000 €
2902 €/m²
Property 39312 photo 1
Property 39312 photo 2
Property 39312 photo 3
Property 39312 photo 4
Property 39312 photo 5
Property 39312 photo 6
Property 39312 photo 7
Property 39312 photo 8
Property 39312 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 5
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 224 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Розташування