Продаж - Земельна ділянка 11811 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
520 000 €
44 €/m²
Property 39811 photo 1
Property 39811 photo 2
Property 39811 photo 3
  • Код об'єкта 39811
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 11811 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 1800 m
  • Відстань до аеропорту: 43 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 11811 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику.

Продаж
458 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23397
  • Площа 917 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
580 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23400
  • Площа 1161 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
750 000 € 115 €/m²
  • Код об'єкта 23781
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 3700 m
Продаж
440 000 € 696 €/m²
  • Код об'єкта 26337
  • Площа 632 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
750 000 € 143 €/m²
  • Код об'єкта 28896
  • Площа 5217 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
450 000 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 28899
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
590 000 € 1008 €/m²
  • Код об'єкта 32170
  • Площа 585 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
450 000 € 150 €/m²
  • Код об'єкта 32660
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 35208
  • Площа 12041 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
650 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 36217
  • Площа 691 m²
  • Відстань до моря 4300 m

Підписка на розсилку