1 067 000 €
2668 €/m²
Property 40518 photo 1
Property 40518 photo 2
Property 40518 photo 3
Property 40518 photo 4
Property 40518 photo 5
Property 40518 photo 6
Property 40518 photo 7
Property 40518 photo 8
Property 40518 photo 9
Property 40518 photo 10
Property 40518 photo 11
Property 40518 photo 12
Property 40518 photo 13
Property 40518 photo 14
Property 40518 photo 15

Деталі

  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається вілла площею 400 кв.м на острові Крит. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на місто.

Розташування