Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41382 photo 1
Property 41382 photo 2
Property 41382 photo 3
  • Код об'єкта 41382
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
545 000 € 3044 €/m²
  • Код об'єкта 45058
  • Площа 179 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
388 800 € 4800 €/m²
  • Код об'єкта 45121
  • Площа 81 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
480 000 € 4800 €/m²
  • Код об'єкта 45123
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
426 300 € 4900 €/m²
  • Код об'єкта 45126
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
637 500 € 5100 €/m²
  • Код об'єкта 45127
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
700 000 € 6422 €/m²
  • Код об'єкта 45131
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
880 000 € 4334 €/m²
  • Код об'єкта 45132
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
880 000 € 4334 €/m²
  • Код об'єкта 45133
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
930 000 € 4581 €/m²
  • Код об'єкта 45134
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 220 000 € 16204 €/m²
  • Код об'єкта 45137
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку