Продаж - Квартира 125 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Гермасогея
875 000 €
7000 €/m²
Property 56071 photo 1
Property 56071 photo 2
Property 56071 photo 3
Property 56071 photo 4
Property 56071 photo 5
Property 56071 photo 6
Property 56071 photo 7
Property 56071 photo 8
Property 56071 photo 9
Property 56071 photo 10
Property 56071 photo 11
Property 56071 photo 12
Property 56071 photo 13
Property 56071 photo 14
Property 56071 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Поверх: 2 поверх
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

Продається Kвартира площею 125 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на ліс.

Розташування