Продаж - Квартира 81 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41394 photo 1
Property 41394 photo 2
Property 41394 photo 3
  • Код об'єкта 41394
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 81 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 81 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
880 000 € 4334 €/m²
  • Код об'єкта 45132
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
880 000 € 4334 €/m²
  • Код об'єкта 45133
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
930 000 € 4581 €/m²
  • Код об'єкта 45134
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 220 000 € 16204 €/m²
  • Код об'єкта 45137
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Код об'єкта 45139
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Код об'єкта 45141
  • Площа 267 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Код об'єкта 45142
  • Площа 302 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Код об'єкта 45146
  • Площа 199 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Код об'єкта 45147
  • Площа 197 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Код об'єкта 45149
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку