Продаж - Квартира 275 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41397 photo 1
Property 41397 photo 2
Property 41397 photo 3
  • Код об'єкта 41397
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 275 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 275 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Розташування

Схожі об'єкти

Оренда
від 1 800 € 28 €/m²
  • Код об'єкта 45981
  • Площа 64 m²
  • Відстань до моря 50 m
Оренда
від 7 000 € 30 €/m²
  • Код об'єкта 45990
  • Площа 230 m²
  • Відстань до моря 5 m
Оренда
від 2 200 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 46126
  • Площа 124 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
333 600 € 3238 €/m²
  • Код об'єкта 52281
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
510 000 € 3722 €/m²
  • Код об'єкта 52332
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Код об'єкта 52333
  • Площа 1433 m²
  • Кількість кімнат 30
Продаж
380 000 € 3518 €/m²
  • Код об'єкта 52358
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
545 547 € 5682 €/m²
  • Код об'єкта 52379
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
756 126 € 6301 €/m²
  • Код об'єкта 52380
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Код об'єкта 52401
  • Площа 1362 m²
  • Кількість кімнат 36

Підписка на розсилку