Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41403 photo 1
Property 41403 photo 2
Property 41403 photo 3
  • Код об'єкта 41403
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
310 000 € 2980 €/m²
  • Код об'єкта 50925
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2689 €/m²
  • Код об'єкта 50926
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Код об'єкта 51111
  • Площа 968 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
380 000 € 4418 €/m²
  • Код об'єкта 51113
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 51114
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
850 000 € 6159 €/m²
  • Код об'єкта 51193
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 3789 €/m²
  • Код об'єкта 51289
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Код об'єкта 51299
  • Площа 1357 m²
  • Відстань до моря 2600 m
Продаж
9 580 000 € 5512 €/m²
  • Код об'єкта 51300
  • Площа 1738 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
555 000 € 4703 €/m²
  • Код об'єкта 51403
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку