Продаж - Квартира 287 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41405 photo 1
Property 41405 photo 2
Property 41405 photo 3
  • Код об'єкта 41405
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 287 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 287 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Код об'єкта 24949
  • Площа 169 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
790 000 € 6171 €/m²
  • Код об'єкта 25037
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Код об'єкта 25768
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Код об'єкта 25777
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
560 000 € 6436 €/m²
  • Код об'єкта 25956
  • Площа 87 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
399 000 € 2955 €/m²
  • Код об'єкта 26123
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Код об'єкта 26180
  • Площа 183 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Код об'єкта 26181
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • Код об'єкта 26183
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 3962 €/m²
  • Код об'єкта 26356
  • Площа 106 m²
  • Відстань до моря 900 m

Підписка на розсилку