Продаж - Квартира 174 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41432 photo 1
Property 41432 photo 2
Property 41432 photo 3
  • Код об'єкта 41432
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 174 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 174 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Код об'єкта 41339
  • Площа 113 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Код об'єкта 41340
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Код об'єкта 41341
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Код об'єкта 41342
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Код об'єкта 41343
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Код об'єкта 41344
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Код об'єкта 41345
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Код об'єкта 41346
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Код об'єкта 41347
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Код об'єкта 41348
  • Площа 87 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку