Продаж - Квартира 120 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41443 photo 1
Property 41443 photo 2
Property 41443 photo 3
  • Код об'єкта 41443
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 120 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 120 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
700 000 € 5035 €/m²
  • Код об'єкта 38567
  • Площа 139 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 3910 €/m²
  • Код об'єкта 38599
  • Площа 101 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
792 000 € 9658 €/m²
  • Код об'єкта 38863
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
459 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 38892
  • Площа 119 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
477 000 € 3407 €/m²
  • Код об'єкта 38924
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 380 000 € 9857 €/m²
  • Код об'єкта 38940
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
750 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 38958
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
490 000 € 3402 €/m²
  • Код об'єкта 39082
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 4032 €/m²
  • Код об'єкта 39232
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
246 000 € 3416 €/m²
  • Код об'єкта 39250
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку