Продаються
По запиту
Property 41493 photo 1
Property 41493 photo 2
Property 41493 photo 3
Property 41493 photo 4
Property 41493 photo 5
Property 41493 photo 6
Property 41493 photo 7
Property 41493 photo 8
Property 41493 photo 9
Property 41493 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1990
  • Відстань від моря: 6500 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Опис

Продається бізнес площею 685 кв.м в Афінах. Бізнес розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
97 000 € 4217 €/m²
  • Код об'єкта 35485
  • Площа 23 m²
  • Відстань до моря 7400 m
Оренда
від 10 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 35793
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
930 000 € 3049 €/m²
  • Код об'єкта 39106
  • Площа 305 m²
  • Відстань до моря 16000 m
Продаж
490 000 € 1794 €/m²
  • Код об'єкта 40542
  • Площа 273 m²
  • Відстань до моря 230 m
Продаж
300 000 € 714 €/m²
  • Код об'єкта 40841
  • Площа 420 m²
  • Відстань до моря 13000 m
Продаж
215 000 € 1235 €/m²
  • Код об'єкта 40867
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
35 000 € 538 €/m²
  • Код об'єкта 41162
  • Площа 65 m²
  • Відстань до моря 14000 m
Оренда
від 350 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 41597
  • Площа 33 m²
  • Відстань до моря 14000 m
Оренда
від 800 € 4 €/m²
  • Код об'єкта 41735
  • Площа 185 m²
  • Відстань до моря 19000 m
Оренда
від 650 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 41843
  • Площа 44 m²
  • Відстань до моря 18000 m

Підписка на розсилку