Продаж - Комерційна нерухомість 80 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Чаландрі
190 000 €
2375 €/m²
Property 41511 photo 1
Property 41511 photo 2
Property 41511 photo 3
Property 41511 photo 4
Property 41511 photo 5
Property 41511 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Відстань від моря: 15000 m
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 80 кв.м в Афінах. Комерційна нерухомість розташований на 0 рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Розташування