Продаж - Квартира 171 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
600 000 € 561 000 €
3281 €/m²
Property 41658 photo 1
Property 41658 photo 2
Property 41658 photo 3
Property 41658 photo 4
Property 41658 photo 5
Property 41658 photo 6
Property 41658 photo 7
Property 41658 photo 8
Property 41658 photo 9
Property 41658 photo 10
Property 41658 photo 11
Property 41658 photo 12
Property 41658 photo 13
Property 41658 photo 14
Property 41658 photo 15
Property 41658 photo 16
Property 41658 photo 17
  • Код об'єкта 41658
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 171 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 171 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.