Продаж - Земельна ділянка 18000 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
260 000 €
14 €/m²
Property 42081 photo 1
Property 42081 photo 2
Property 42081 photo 3
  • Код об'єкта 42081
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 18000 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 15000 m
  • Відст. до найближ. міста: 9 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 18000 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
369 600 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23373
  • Площа 924 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
364 950 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 23393
  • Площа 811 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
358 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23398
  • Площа 895 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
296 280 € 360 €/m²
  • Код об'єкта 23399
  • Площа 823 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
379 753 € 437 €/m²
  • Код об'єкта 23405
  • Площа 869 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
352 400 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23407
  • Площа 881 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
350 000 € 391 €/m²
  • Код об'єкта 23408
  • Площа 895 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
270 000 € 409 €/m²
  • Код об'єкта 26338
  • Площа 660 m²
  • Відстань до моря 7500 m
Продаж
330 000 € 1284 €/m²
  • Код об'єкта 27147
  • Площа 257 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
250 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 32169
  • Площа 375 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку