Продаж - Квартира 75 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
785 000 €
10467 €/m²
Property 42319 photo 1
Property 42319 photo 2
Property 42319 photo 3
Property 42319 photo 4
  • Код об'єкта 42319
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 75 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 52 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 75 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування