Продаж - Земельна ділянка 10000 m² на о. Корфу

Греція Іонічні острови Префектура Корфу Корфу
420 000 € 330 000 €
33 €/m²
Property 42348 photo 1
Property 42348 photo 2
Property 42348 photo 3
Property 42348 photo 4
Property 42348 photo 5
Property 42348 photo 6
Property 42348 photo 7
Property 42348 photo 8
Property 42348 photo 9
Property 42348 photo 10
Property 42348 photo 11
Property 42348 photo 12
Property 42348 photo 13
Property 42348 photo 14
Property 42348 photo 15
Property 42348 photo 16
Property 42348 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 2017
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3300 m
  • Відст. до найближ. міста: 7 km
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 10000 кв.м. на острові Корфу в західній частині Греції На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на гори, на ліс.

Продаж
600 000 € 49 €/m²
  • Код об'єкта 40795
  • Площа 12044 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
400 000 € 57 €/m²
  • Код об'єкта 49499
  • Площа 7000 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
430 000 € 148 €/m²
  • Код об'єкта 56441
  • Площа 2900 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
500 000 € 62 €/m²
  • Код об'єкта 9740
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
350 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 52138
  • Площа 10500 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
600 000 € 491 €/m²
  • Код об'єкта 24955
  • Площа 1220 m²
  • Відстань до моря 50 m
Продаж
450 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 62176
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 600 m
Продаж
450 000 € 112 €/m²
  • Код об'єкта 31969
  • Площа 4005 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
600 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 5097
  • Площа 22000 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
580 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 42862
  • Площа 17500 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку