Продаж - Вілла 249 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 400 000 €
5622 €/m²
Property 42409 photo 1
Property 42409 photo 2
Property 42409 photo 3
Property 42409 photo 4
Property 42409 photo 5
Property 42409 photo 6
Property 42409 photo 7
Property 42409 photo 8
Property 42409 photo 9
Property 42409 photo 10
Property 42409 photo 11
  • Код об'єкта 42409
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 249 m²
  • Площа ділянки 288 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2014
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: електричний
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 249 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.