Продаж - Будівля 450 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Вуля
По запиту
Property 42668 photo 1
Property 42668 photo 2
Property 42668 photo 3
Property 42668 photo 4
Property 42668 photo 5
Property 42668 photo 6
Property 42668 photo 7
Property 42668 photo 8
Property 42668 photo 9
Property 42668 photo 10
Property 42668 photo 11
Property 42668 photo 12

Деталі

  • Рік будівництва: 1990
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Опис

Продається будівля площею 450 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Код об'єкта 41086
  • Площа 843 m²
  • Відстань до моря 5400 m
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Код об'єкта 59531
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 60937
  • Площа 265 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
635 000 € 1154 €/m²
  • Код об'єкта 36277
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
980 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 60917
  • Площа 896 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Код об'єкта 37389
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
750 000 € 1271 €/m²
  • Код об'єкта 38100
  • Площа 590 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
682 000 € 1046 €/m²
  • Код об'єкта 60923
  • Площа 652 m²
  • Відстань до моря 1360 m
Продаж
950 000 € 3006 €/m²
  • Код об'єкта 56358
  • Площа 316 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Код об'єкта 42693
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 10000 m

Підписка на розсилку