Продаж - Земельна ділянка 46824 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 700 000 €
36 €/m²
Property 42866 photo 1
Property 42866 photo 2
Property 42866 photo 3
Property 42866 photo 4
Property 42866 photo 5
Property 42866 photo 6
Property 42866 photo 7
Property 42866 photo 8
Property 42866 photo 9
  • Код об'єкта 42866
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 46824 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 46824 кв.м. В Лимассоле На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Продаж
1 730 000 € 298 €/m²
  • Код об'єкта 53199
  • Площа 5790 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
2 300 000 € 919 €/m²
  • Код об'єкта 38197
  • Площа 2501 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
1 475 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 25601
  • Площа 16639 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
1 700 000 € 108 €/m²
  • Код об'єкта 40677
  • Площа 15600 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 200 000 € 233 €/m²
  • Код об'єкта 41991
  • Площа 9421 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
1 500 000 € 146 €/m²
  • Код об'єкта 28895
  • Площа 10257 m²
  • Відстань до моря 2600 m
Продаж
1 700 000 € 36 €/m²
  • Код об'єкта 42866
  • Площа 46824 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
1 500 000 € 174 €/m²
  • Код об'єкта 46532
  • Площа 8607 m²
  • Відстань до моря 4000 m

Підписка на розсилку