Продаж - Вілла 190 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
299 000 €
1574 €/m²
Property 43135 photo 1
Property 43135 photo 2
Property 43135 photo 3
Property 43135 photo 4
Property 43135 photo 5
Property 43135 photo 6
  • Код об'єкта 43135
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 190 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відст. до найближ. міста: 15 km
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 190 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.

Розташування