Продаж - Вілла 150 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
345 000 €
2300 €/m²
Property 44179 photo 1
Property 44179 photo 2
Property 44179 photo 3
Property 44179 photo 4
Property 44179 photo 5
Property 44179 photo 6
Property 44179 photo 7
  • Код об'єкта 44179
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 150 m²
  • Площа ділянки 500 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 150 кв.м В Пафосе. Цокольний поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.