По запиту
Property 44882 photo 1
Property 44882 photo 2
Property 44882 photo 3
Property 44882 photo 4
Property 44882 photo 5
Property 44882 photo 6
Property 44882 photo 7
Property 44882 photo 8
Property 44882 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1979
  • Рік реновації: 2019
  • Кількість кімнат: 60
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 715 m
  • Відстань до аеропорту: 1500 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається готель площею 2060 кв.м на острові Крит.Готель розташований на 4 рівнях. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
3 000 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 51956
  • Площа 850 m²
  • Кількість кімнат 17
Продаж
27 670 000 € 3255 €/m²
  • Код об'єкта 38772
  • Площа 8500 m²
  • Кількість кімнат 167
Продаж
450 000 € 1757 €/m²
  • Код об'єкта 38123
  • Площа 256 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
3 120 000 € 1733 €/m²
  • Код об'єкта 39371
  • Площа 1800 m²
  • Кількість кімнат 38
Продаж
3 000 000 € 3797 €/m²
  • Код об'єкта 23205
  • Площа 790 m²
  • Кількість кімнат 22
Продаж
1 200 000 € 1600 €/m²
  • Код об'єкта 44764
  • Площа 750 m²
  • Кількість кімнат 19
Продаж
1 050 000 € 2625 €/m²
  • Код об'єкта 50609
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
3 200 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 51061
  • Площа 1000 m²
  • Кількість кімнат 23
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 44882
  • Площа 2060 m²
  • Кількість кімнат 60
Продаж
2 300 000 € 3833 €/m²
  • Код об'єкта 6032
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку