3 100 000 €
402 €/m²
Property 45345 photo 1
Property 45345 photo 2
Property 45345 photo 3
Property 45345 photo 4
Property 45345 photo 5
Property 45345 photo 6
Property 45345 photo 7
Property 45345 photo 8

Деталі

  • Відстань від моря: 1 m
  • Відст. до найближ. міста: 35 km
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 7700 кв.м. на острові Корфу в західній частині ГреціїСкладається в рамках плану міста.

Розташування