Продаж - Квартира 198 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
650 000 €
3283 €/m²
Property 45573 photo 1
Property 45573 photo 2
Property 45573 photo 3
  • Код об'єкта 45573
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 198 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 198 кв.м В ЛимассолеКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Термін здачі серпень 2021 р.

Floor Unit Bedrooms Internal area m2  Covered varanda m2 Covered area m2 Total area m2 Price €
First floor 101 2 80 18 98 117 360.000 €
102 2 80 18 98 117 360.000 €
Second floor 201 2 80 18 98 117 370.000 €
202 2 80 18 98 117 370.000 €
Third floor 301 3 135 35 170 198 650.000 €
Penthouse 401 4 150 12 162 283 790.000 €